Laskukonerulla 57x70x12 kassarulla 10kpl Exacompta hinta 14,07€
4 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
14,07€ / 10 kpl
14,07€ / 10 kpl
-
+
Laskukonerulla Proficientilta hintaan 14,07 €
Toimitetaan 10 kappaleen erissä.
Laskukonerulla 57x70x12 kassarulla 10kpl Exacompta on hyvälaatuinen kuittirulla, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.
Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Laskukonerulla 57x70x12 kassarulla 10kpl Exacompta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3547865770114 |
|---|---|
| Grammapaino | 60 g/m2 |
| Kerroksia | 1 |
| Pakkauksessa tuotteita | 10 |
| Sopii laitteisiin | Taskulaskimet, Kassakoneet |
| Tuotteen mitat | Hylsy Ø: 12 mm Leveys: 57 mm Pituus: 40 m Rulla max. Ø: 70 mm |
| Valmistajan tuotenumero | 5770120V |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä laskukonerulla on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| FSC Luokitus | MIX |
| FSC-sertifikaatti | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 33 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 49 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 18 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 68 |
Kuittirulla ja lämpöpaperirulla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... siis minne tahansa Suomeen.Huomaa, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 106938 laskukonerulla netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Laskukonerulla 57x70x12 kassarulla 10kpl Exacompta
Hinta 14,07€ / 10 kplToimitetaan 10 kappaleen erissä.Laskukonerulla 57x70x12 kassarulla 10kpl Exacompta on hyvälaatuinen kuittirulla, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...
VarastossaVertaa
-
+




