Kuulakärkikynä Lyreco korkilla 0,7mm vihreä hinta 1,08€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
1,08€ / kpl
1,08€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä järkevään hintaan 1,08 €
Kuulakärkikynä Lyreco korkilla 0,7mm vihreä on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä Lyreco korkilla 0,7mm vihreä tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Riittävyys | 800 m |
| Runko | Kirkas |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | KA328600 |
| Viiva | 1 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Vihreä |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 62 |
| Vastuullisuusaste (%) | 98 |
Kuulakärkikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Tasokkaat toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakärkikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 21122275 kuulakärkikynä netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Arws 0,7mm, sininen
Hinta 0,41€ / kplKuulakärkikynä Arws 0,7mm, sininen on upea toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Arws 0,7mm, punainen
Hinta 0,41€ / kplKuulakärkikynä Arws 0,7mm, punainen on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Arws 0,7mm, musta
Hinta 0,41€ / kplKuulakärkikynä Arws 0,7mm, musta on erinomainen toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Arws korkilla 0,5mm musta
Hinta 0,80€ / kplKuulakärkikynä Arws korkilla 0,5mm musta on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco korkilla 0,7mm musta
Hinta 1,08€ / kplKuulakärkikynä Lyreco korkilla 0,7mm musta on hyvä toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+




