Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 100 korkilla 0,7mm sininen, 1 kpl=100 kynää hinta 34,33€
14 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
34,33€ / kpl
34,33€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä järkevään hintaan 34,33 €
Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). pakkauksessa on 80 kynää + 20 kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm.Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 100 korkilla 0,7mm sininen, 1 kpl=100 kynää on laadukas toimistotuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 100 korkilla 0,7mm sininen, 1 tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958193 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa kuulakärkikyniä | 100 |
| Riittävyys | 800 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977420 |
| Viiva | 0,7 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Hyvät toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakärkikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 5980533 kuulakärkikynä netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Micron korkilla 0,7mm musta
Hinta 0,20€ / kplSäästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 1600 m. läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kpl).VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic cristal korkilla 0,32mm punainen
Hinta 0,69€ / kplBic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kynää) / 20 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange korkilla 0,30mm sininen
Hinta 0,69€ / kplYmpäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja kärki helpottavat oikean kynän tunnistamista. fine-kärki: kuula 0,8 mm, viivan leveys 0,3 m. myyntierä: 1 pkt (20 kpl) / 50 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic cristal korkilla 0,32mm sininen
Hinta 0,69€ / kplBic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kynää) / 20 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange korkilla 0,30mm musta
Hinta 0,69€ / kplYmpäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja kärki helpottavat oikean kynän tunnistamista. fine-kärki: kuula 0,8 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 pkt (20 kpl) / 50 pkt.
VarastossaVertaa
-
+




