Aaaa Paristo Energizer max lr61 alkali 2kpl hinta 4,98€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
4,98€ / 2 kpl
4,98€ / 2 kpl
-
+
Aaaa paristo edullisesti, hintaan 4,98 €
Paketissa on kaksi pitkäikäistä aaaa/lr61-paristoa. teho: 1,5 v.AAAA paristot toimitetaan 2 kappaleen erissä.
Aaaa Paristo Energizer max lr61 alkali 2kpl on hyvä toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.
Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Aaaa Paristo Energizer max lr61 alkali 2kpl tuotetiedot
| AAAA pariston mitta | Halkaisija Ø: 8 mm |
|---|---|
| EAN-koodi | 7638900202410 |
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Kaukosäätimet, Langattomat laitteet, Sähkölaitteet, Lelut, Seinäkellot, Muut |
| Pariston kapasiteetti | 625 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | AAAA/LR61 |
| Ulostulojännite | 1.5 V (volttia) |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900202410 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä aaaa paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Paristot ja akut tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa AAAA paristot toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... siis minne tahansa Suomeen.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Erinomaiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki AAAA paristot toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 2857003 aaaa paristo nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia AAAA paristoja ja toimistotarvikkeita
-
AAAA paristo LR61 Varta Alkaline Special
Hinta 6,83€ / PKTVarta Alkaline Special -alkaliparistot ovat ihanteellinen valinta mm. leluihin, lääketieteellisiin laitteisiin, laskimiin, kaukosäätimiin ja moniin muihin pieniin elektronisiin laitteisiin. Vartan erikoisalkaliparistojen varastointiaika on 3,5 vuotta.Koko: AAAAKapasiteetti: 640 ...
VarastossaVertaa
-
+




