Fellowes automax 450c p4 auto silppuri hinta 1260€
7 arviota
1260€ / kpl
Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Fellowes automax 450c p4 auto silppuri tuotetiedot
| Arkki kapasiteetti | 12 |
|---|---|
| EAN-koodi | 10043859804983 |
| Jäähdytysaika | 30 min |
| Kuuluu suojausluokkaan | Turvaluokka P-4 Ristiinleikkaava paperisilppuri, silpun koko maksimissaan 4 x 40 mm ja maksimi 160 mm². Eli yhdestä A4 asiakirjasta tulee vähintään 400 silppua silppusäkkiin. Sopii salaisten asiakirjojen turvalliseen silppuamiseen. Asiakirjojen sisältämä tieto on erittäin pienelle henkilöryhmälle, joiden nimi on tiedossa ja joilla on oikeus käyttää sitä. Luvattomalla luovuttamisella olisi vakavia, vaikutuksia yhtiölle ja / tai johtaisi liikesalaisuuksien, sopimusten ja lakien rikkomiseen. Henkilötietojen suojaa on ehdottomasti taattava. |
| Käyttöjakso | 45 min |
| Leikkaustyyppi | Mini-cut |
| Melutaso | 65 dB |
| Silppuaa | Niitit, Luottokortit, Paperiliittimet, CD-levyt / DVD-levyt |
| Silpunkoko | 4 x 38mm |
| Syöttöaukon leveys | 230 mm |
| Syöttötyyppi | Automaattinen |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 814 mm Leveys: 577 mm Paino: 41 kg Syvyys: 57.80 cm Säiliön tilavuus: 68 L |
| Valmistajan tuotenumero | 100135793 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Paperisilppuri ja paperintuhooja tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere, Jyväskylä... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Upeat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 19693342 netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
fellowes 4025601 voiteluarkki tuhoajalle 10kpl
Hinta 20,03€ / 10 kplPidä tuhoajasi toimintakunnossa ja pidennä laitteesi käyttöikää fellowes 4025601 voiteluarkilla. tämä kätevä ja tehokas voiteluarkkisarja tarjoaa optimaalisen tavan ylläpitää tuhoajasi suorituskykyä ja samalla vähentää kulumista. huolehdi toimistosi tietoturvasta ja laitteesi ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Paperisilppuri Fellowes powershred 6m ristiinleikkaava
Hinta 72,60€ / kplYhdelle käyttäjälle esimerkiksi kotitoimistoon optimaalinen Fellowes Powershred M-6C paperisilppuri ristiinleikkaa luotettavasti 6 arkkia kerralla ja syö niiden mukana myös luottokortit, niitit ja liittimet. Paperinsilppurin ulosvedettävään roskasäiliöön mahtuu 13 litraa jätettä.
VarastossaTarkastele
-
+




