Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,4mm musta hinta 1,48€
10 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
1,48€ / kpl
1,48€ / kpl
-
+
Geelikynä kilpailukykyiseen hintaan 1,48 €
Painomekanismilla varustetun lyreco premium mustan geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen määrän, ja ergonominen, kuminen otepinta takaa hyvän kirjoitustuntuman. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 30 pkt.Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,4mm musta on hyvä toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,4mm musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3662168015639 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | RGR-1 GEL 0.7MM BLACK |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 61 |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
Geelikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa geelikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki geelikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 1865152 geelikynä verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia geelikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä Lyreco premium mekanismilla 0,4mm sininen
Hinta 1,48€ / kplPainomekanismilla varustetun lyreco premium -geelikynän muste on arkistokelpoista (iso 27668-2). kynän läpikuultava runko kertoo jäljellä olevan musteen määrän, ja ergonominen, kuminen otepinta takaa hyvän kirjoitustuntuman. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt ...VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,35mm sininen
Hinta 1,35€ / kplLyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän, ja painomekanismi kertoo nopeasti kuivuvan musteen värin. taskupidike. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,35mm musta
Hinta 1,35€ / kplLyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän, ja painomekanismi kertoo nopeasti kuivuvan musteen värin. taskupidike. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Lyreco mekanismilla 0,35mm punainen
Hinta 1,35€ / kplLyrecon tukevalla kumiotteella varustettu geelikynä on valmistettu 78-prosenttisesti kierrätetyistä materiaaleista. sen läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän, ja painomekanismi kertoo nopeasti kuivuvan musteen värin. taskupidike. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Pilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock
Hinta 14,77€ / kplPilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock on hyvä toimistotuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Tiedäthän, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...VarastossaVertaa
-
+




