Geelikynän säiliö Pilot frixion ball 0,7mm punainen 3kpl hinta 6,96€
14 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
6,96€ / 3 kpl
6,96€ / 3 kpl
-
+
Pilot frixion ball -täyttöpakkaus sopii frixion roller- ja frixion clicker -kyniin. pakkauksessa on kolme säiliötä. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 pkt (3 kpl) / 12 pkt.
Geelikynän säiliöt toimitetaan 3 kappaleen erissä.
Geelikynän säiliö Pilot frixion ball 0,7mm punainen 3kpl on loistava toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Geelikynän säiliöt toimitetaan 3 kappaleen erissä.
Geelikynän säiliö Pilot frixion ball 0,7mm punainen 3kpl on loistava toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Geelikynän säiliö Pilot frixion ball 0,7mm punainen 3kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 4902505356063 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Pakkauksessa geelikynän säiliöitä | 3 |
| Valmistajan tuotenumero | 356063 |
| Viiva | 0,35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Punainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä geelikynän säiliö on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14040 and ISO 14044 |
|---|---|
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | European Product Environmental Footprint |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 4 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 95 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 1 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Geelikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa geelikynän säiliöt toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Kajaani, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Muistathan, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja geelikynän säiliöt toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 4190968 geelikynän säiliö netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia geelikynän säiliöitä ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynän säiliö Pilot frixion ball 0,7mm musta, sininen ja punainen 6kpl
Hinta 22,46€ / 6 kplPilot frixion ball -täyttöpakkaus sopii frixion roller- ja frixion clicker -kyniin. pakkauksessa on kuusi säiliötä: 3 sinistä, 2 mustaa ja 1 punainen. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm. myyntierä: 1 / 12.VarastossaTarkastele
-
+




