Iittala meno vesipullo 500ml hinta 33,84€
8 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
33,84€ / kpl
33,84€ / kpl
-
+

Iittala meno vesipullo 500ml on korkeatasoinen kahviotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.
Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Iittala meno vesipullo 500ml tuotetiedot
EAN-koodi | 6411923673716 |
---|---|
Konepesunkestävä | Ei ole |
Mikronkestävyys | Ei ole |
Tuotteen mitta | Tilavuus: 500 ml |
Valmistajan tuotenumero | 1062253 |
Väri | Kirkas |
Kotitaloustarvikkeet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Jyväskylä, Lahti, Rovaniemi... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Korkeatasoiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 19975871 verkkokaupasta!
Katso kotitaloustarvikkeet tuotteita.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Iittala Kastehelmi kynttilälyhty 64mm havunvihreä
Hinta 19,43€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja ...VarastossaTarkastele- +