Käsine Tegera 517 synteettinen 7 hinta 15,63€
3 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
15,63€ / kpl
15,63€ / kpl
-
+
Käsine tiukkaan hintaan 15,63 €
Käsine Tegera 517 synteettinen 7 on hyvä apuväline, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Käsine Tegera 517 synteettinen 7 tuotetiedot
| Kalvosimen pituus | 2 cm |
|---|---|
| Käsineen mitat | Koko: 7 Pituus: 255 mm |
| Neuletiheys | 1.024 mm (Gauge 18) |
| Pinnoite alue | Käsineen kämmenpuoli ja sormet |
| Pinnoitemateriaali | Polyuretaania |
| Ranneke | Tarranauha |
| Riskiluokitus kategoria | Kategoria II vaatimukset täyttävä |
| Suojaus | Cold protection, Mekaaniset vaarat, Lämpö |
| Suojaus kylmyydeltä (EN 511) | 1 1 1 |
| Suojaus mekaanisilta vaaroilta (EN 388:2016) | 1121X |
| Ulkopinta | Karhea |
| Valmistajan tuotenumero | 517-7 |
| Valmistusmateriaali | Keinonahka, Polyesteri, Fleece |
| Vuori | Polyesteri, Keinonahka, Villa |
| Väri | Musta |
Työkäsineet ja työhanskat tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa käsineen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Lappeenranta, Vaasa, Kouvola, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Hyvälaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja käsineet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 18397262 käsine verkkokaupasta!
Katso työhanskojen luokitukset ja työkäsineiden käyttökohteet.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia käsineitä ja toimistotarvikkeita
-
Käsine Tegera 884 synteettinen koko 8
Hinta 4,02€ / kplTegera 884 on erittäin kestävä työkäsine yleiskäyttöön ja tarkkuustöihin. erinomaisesti istuvassa synteettisessä käsineessä on nitriilinäppylät parantamassa otepitoa sekä vettä ja öljyä hylkivä kämmenosa. kategoria ii; en 388:2003: 4141. myyntierä: 12 pariaVarastossaTarkastele
-
+
-
Käsine Tegera 884 synteettinen koko 9
Hinta 4,11€ / kplTegera 884 on erittäin kestävä työkäsine yleiskäyttöön ja tarkkuustöihin. erinomaisesti istuvassa synteettisessä käsineessä on nitriilinäppylät parantamassa otepitoa sekä vettä ja öljyä hylkivä kämmenosa. kategoria ii; en 388:2003: 4141. myyntierä: 12 pariaVarastossaTarkastele
-
+
-
Käsine Tegera 517 synteettinen 8
Hinta 15,63€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Käsine Tegera 517 synteettinen 9
Hinta 15,63€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Käsine Tegera 517 synteettinen 10
Hinta 15,63€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Käsine Tegera 517 synteettinen 11
Hinta 15,63€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+




