Kask superplasma p3e kuulosuojainadapterit hinta 13,62€
4 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
13,62€ / kpl
13,62€ / kpl
-
+
Kask superplasma p3e kuulosuojainadapterit on mainio suojaustuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).
Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kask superplasma p3e kuulosuojainadapterit tuotetiedot
| EAN-koodi | 8057099000352 |
|---|---|
| Malli | Kypärään kiinnitettävä |
| Melunvaimennus keskitaajuuksilla (M) | 23 dB |
| Melunvaimennus korkeataajuuksilla (H) | 32 dB |
| Melunvaimennus matalataajuuksilla (L) | 15 dB |
| Melutason vähennys (SNR-arvo) | 26 dB |
| Metalli vapaa | On |
| Suojaus | Ääntä eristävä (vaimentava) |
| Tuotteen mitta | Paino: 163 g |
| Valmistajan tuotenumero | WAC00003- |
| Valmistusmateriaali | ABS-muovi, Polyesteri |
| Väri | Keltainen, Musta |
Korvatulpat ja kuulonsuojaimet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere, Jyväskylä... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Upeat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 10783569 netistä!
Lue kuulosuojainten valinnasta ja standardeista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulosuojaimet Os lasten vaaleanpunainen
Hinta 14,45€ / kplKuulosuojaimet Os lasten vaaleanpunainen on hyvälaatuinen suojaustuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Kuulosuojaimet Os lasten vaaleansininen
Hinta 14,45€ / kplKuulosuojaimet Os lasten vaaleansininen on upea suojaustuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Kuulosuojaimet Os ep connect pro puomim
Hinta 123,20€ / kplKuulosuojaimet Os ep connect pro puomim on hyvälaatuinen turvallisuustuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Kuulosuojaimet Os ep ii medium kypäräkiinnitteinen
Hinta 16,52€ / kplKuulosuojaimet Os ep ii medium kypäräkiinnitteinen on hyvä suojaväline, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Kuulosuojaimet Peltor Optime II vihreä
Hinta 32,59€ / KPL3M Peltor Optime II H520A -kuulonsuojain auttaa suojaamaan kuuloa vaativissa ja meluisissa ympäristöissä. Pehmeä pääpanta, vaahtomuoviset tiivisterenkaat ja tilavat korvakupit auttavat vähentämään päähän ja korviin kohdistuvaa painetta myös pitemmän työrupeaman aikana.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulosuojaimet Zekler 402
Hinta 24,82€ / KPLZekler 402 -kuulonsuojain auttaa suojaamaan kuuloa myös vaativammissa meluolosuhteissa. Pehmeä, vaihdettava pääpannan pehmuste ja leveät, niinikään vaihdettavat tiivisterenkaat auttavat vähentämään päähän ja korviin kohdistuvaa painetta myös pitemmän työrupeaman aikana.Vaimennustaso: ...VarastossaVertaa
-
+




