Korvatulpat Deltaplus nauhalliset 50kpl hinta 96,63€
8 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
96,63€ / 50 kpl
96,63€ / 50 kpl
-
+
Korvatulpat edullisesti, hintaan 96,63 €
Korvatulpat toimitetaan 50 kappaleen erissä.
Korvatulpat Deltaplus nauhalliset 50kpl on laadukas suojaustuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.
Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Korvatulpat Deltaplus nauhalliset 50kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 3295249187811 |
|---|---|
| Elintarvikehyväksyntä | Ei ole |
| Erillispakattu | On |
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Uudelleenkäytettävä |
| Malli | Nauhallinen |
| Melunvaimennus keskitaajuuksilla (M) | 32 dB |
| Melunvaimennus korkeataajuuksilla (H) | 33 dB |
| Melunvaimennus matalataajuuksilla (L) | 31 dB |
| Melutason vähennys (SNR-arvo) | 34 dB |
| Pakkauksessa korvatulppia | 50 |
| Suojaus | Ääntä eristävä (vaimentava) |
| Valmistajan tuotenumero | CONICFIR050OR |
| Valmistusmateriaali | Kestomuovi, Nylon |
| Väri | Musta |
Korvatulpat ja kuulonsuojaimet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa korvatulpat toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Hyvälaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki korvatulpat toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 12094037 korvatulpat netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia korvatulppia ja toimistotarvikkeita
-
Korvatulpat 3m™ e-a-r™ tracers™ nauhallinen sininen
Hinta 3,42€ / kplKorvatulpat 3m™ e-a-r™ tracers™ nauhallinen sininen on hyvä suojaväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Korvatulpat Elacin universal st24 , 1 kpl=2 korvatulppaa
Hinta 21,67€ / kplElacin Universal ST24 tarjoaa uuden tyyppisen yhden koon uudelleenkäytettävän korvatulpan, joka on erityisesti suunniteltu satunnaiseen käyttöön meluisissa ympäristöissä. Tämä innovatiivinen korvatulppa erottaa sinut liiallisesta äänestä. Korvatulppa on muotoiltu korvakäytävän tapaan ja ...VarastossaVertaa
-
+
-
Korvatulpat Howard Leight Bilsomat 303L /200 paria
Hinta 64,19€ / PKTHoward Leight Bilsomat 303L -korvatulppien pyöristetty ja sileä muoto on sekä miellyttävän tuntuinen korvassa että hylkii likaa. Polyuretaanista valmistetut tulpat suojaavat erittäin hyvin matalataajuiselta melulta.Melunvaimennus (SNR): 32 dB (H=32, M=29, L=29)EN 352Paketissa on 200 pariaVarastossaVertaa
-
+
-
Korvatulpat Sangalliset 3M 1310 + 2 x 1311
Hinta 11,38€ / PKT3M 1310 -sangalliset korvatulpat auttavat suojaamaan kuuloa esimerkiksi sähkötyökaluja käytettäessä tai muissa suhteellisen vähämeluisissa ympäristöissä. Sankaa voidaan pitää joko niskan takana tai leuan alla. Mukana pakkauksessa on myös kaksi paria ...
VarastossaVertaa
-
+




