Kuulakärkikynä Lyreco recycled mekanismilla, 0,5mm punainen hinta 1,78€
9 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
1,78€ / kpl
1,78€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä tingittyyn hintaan 1,78 €
Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen värin. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.Kuulakärkikynä Lyreco recycled mekanismilla, 0,5mm punainen on korkealaatuinen toimistotuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä Lyreco recycled mekanismilla, 0,5mm punainen tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Vihreä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | ECO CCH-4BP RED |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
|---|---|
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 82 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
Kuulakärkikynä mekanismilla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere, Jyväskylä... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakärkikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 5366201 kuulakärkikynä verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mekanismilla 0,5mm sininen
Hinta 1,35€ / kplMekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mekanismilla 0,5mm musta
Hinta 1,35€ / kplMekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen musta muste (iso 12757-2). medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco recycled mekanismilla, 0,5mm sininen
Hinta 1,42€ / kplLyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mekanismilla 0,5mm punainen
Hinta 1,72€ / kplMekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco recycled mekanismilla, 0,5mm musta
Hinta 1,86€ / kplLyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mekanismilla 0,5mm vihreä
Hinta 1,72€ / kplMekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.VarastossaVertaa
-
+




