Kuulakärkikynä Pilot begreen rexgrip mekanismilla 0,31 mm, musta hinta 3,10€
8 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
3,10€ / kpl
3,10€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä edullisesti, hintaan 3,10 €
Kuulakärkikynä Pilot begreen rexgrip mekanismilla 0,31 mm, musta on mainio toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä Pilot begreen rexgrip mekanismilla 0,31 mm, tuotetiedot
| EAN-koodi | 4902505324741 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 1100 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 324741 |
| Viiva | 0,31 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14040 and ISO 14044 |
|---|---|
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | European Product Environmental Footprint |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 11 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 86 |
| Hiilijalanjälki (Product CO2 emissions) | 0.099509789803869 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 2 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Erinomaiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja kuulakärkikynät toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 3046862 kuulakärkikynä nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Bic cristal korkilla 0,32mm punainen
Hinta 0,69€ / kplBic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kynää) / 20 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange korkilla 0,30mm sininen
Hinta 0,69€ / kplYmpäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja kärki helpottavat oikean kynän tunnistamista. fine-kärki: kuula 0,8 mm, viivan leveys 0,3 m. myyntierä: 1 pkt (20 kpl) / 50 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic cristal korkilla 0,32mm sininen
Hinta 0,69€ / kplBic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (50 kynää) / 20 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange korkilla 0,30mm musta
Hinta 0,69€ / kplYmpäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja kärki helpottavat oikean kynän tunnistamista. fine-kärki: kuula 0,8 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 pkt (20 kpl) / 50 pkt.
VarastossaVertaa
-
+




