Kuulakynä Uniball powertank sn-220 mekanismilla 0,4 mm sininen hinta 5,31€
3 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
5,31€ / kpl
5,31€ / kpl
-
+
Kuulakynä hyvään hintaan 5,31 €
55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin. erityisolosuhteisiin soveltuvalla kynällä voit kirjoittaa vaikka märälle paperille, ja se toimii myös pakkasella -20 °c asti. kynän pysyvä muste on vedenkestävää ja uv-suojattu. kynässä on arkistokelpoinen muste.Kuulakynä Uniball powertank sn-220 mekanismilla 0,4 mm sininen on korkeatasoinen toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakynä Uniball powertank sn-220 mekanismilla 0,4 mm sininen tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa kuulakyniä | 1 |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Sininen, Musta, Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 40113441 |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 55 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynä mekanismilla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... siis minne tahansa Suomeen.Tiedäthän, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 2815726 kuulakynä netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakynä Pilot frixion clicker poispyyhittävä 0,35 lajit 4kpl
Hinta 15,88€ / 4 kplKorosta, pyyhi ja korosta uudelleen kynät kätevässä muovikotelossa, joka on valmistettu 100 % kierrätysmuovista muste muuttuu pysyväksi vasta kahden vuoden kuluttua kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,35 mm värit: sininen, vaaleansininen, liila, pinkki myyntierä: 1 pkt / 12 pktVarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakynä Senator 3217 medium
Hinta 3,10€ / kplSenator 3217 -kuulakynän muovirunko on värilajitelmana: sininen, musta, punainen, vihreä, valkoinen (väri ei valittavissa). kynän sininen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakynä Senator 3317 kromi medium
Hinta 4,05€ / kplSenator 2866 -kuulakynän osittain kromattu runko on värilajitelmana: sininen, musta (väri ei valittavissa). kynän sininen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1.VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakynä Stabilo pointball mekanismilla 0,5 mm musta
Hinta 3,49€ / kplKuulakynä Stabilo pointball mekanismilla 0,5 mm musta on mainio kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
VarastossaVertaa
-
+




