Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml pinkki/100 hinta 49,58€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
49,58€ / PKT
49,58€ / PKT
-
+
Näyteputki säästöhintaan 49,58 €
Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml pinkki/100. Kertakäyttöiset, steriilit vakuumiverinäyteputket, jotka sisältävät K2EDTA:ta, on tarkoitettu näytteiden välittömään säilytykseen ja säilöntään in vitro -diagnostiikkatutkimuksissa.Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin PKT on 1 kappaletta.
Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml pinkki/100 on mainio hoitotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Mihin Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml pinkki/100 sopii? Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml pinkki/100. Kertakäyttöiset, steriilit vakuumiverinäyteputket, jotka sisältävät K2EDTA:ta, on tarkoitettu näytteiden välittömään säilytykseen ja säilöntään in vitro -diagnostiikkatutkimuksissa.
Hoivatuotteet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere, Jyväskylä... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Korkeatasoiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 500658 näyteputki netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Näyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml lila/100
Hinta 40,18€ / PKTNäyteputki Vacutainer K2EDTA 5/4 ml lila/100. Kertakäyttöiset, steriilit vakuumiverinäyteputket, jotka sisältävät K2EDTA:ta, on tarkoitettu näytteiden välittömään säilytykseen ja säilöntään in vitro -diagnostiikkatutkimuksissa.VarastossaVertaa
-
+
-
Poistotuote
Turvapussi potilaan arvotavara 185 x 230 x 0,08mm
Hinta 0,57€ / kplTurvapussi potilaan arvotavara 185 x 230 x 0,08mm on hyvä hoitotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+




