Puuvillanyöri vahattu 1,2 mm x 100 m ruskea hinta 34,14€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
34,14€ / RLL
34,14€ / RLL
-
+
Puuvillanyöri meiltä hintaan 34,14 €
Vahattu puuvillanyöri on oiva valinta sekä käsitöihin että askarteluun. Se sopii mm. riipusten nauhaksi ja makrameetöihin.Mitat: 1,2 mm x 100 m
Materiaali: puuvilla
Väri: ruskea
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin RLL on 1 kappaletta.
Puuvillanyöri vahattu 1,2 mm x 100 m ruskea on upea toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa). Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Puuvillanyöri vahattu 1,2 mm x 100 m ruskea tuotetiedot
| Tuotteen mitta | Koot: 1,2 mm x 100 m |
|---|---|
| Valmistusmateriaali | puuvilla |
| Väri | ruskea |
tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Jyväskylä, Lahti, Rovaniemi... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Mainiot toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 95126 puuvillanyöri netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Sukkalanka Perfect Basic 150G ruskea 015
Hinta 8,71€ / KPLPerfect Basic on kahdeksansäikeinen ja yksivärinen sukkalanka koko perheen sukkiin ja asusteisiin. Helppohoitoinen ja sopivasti karhea lanka kestää 40 °C konepesun ja rumpukuivauksen.Pakkauskoko: 150 g = 300 mMateriaalit: 75 % villa, 25 % polyamidiPuikot: 3,5 - 4,0 mmVäri: ruskea 015
VarastossaVertaa
-
+




