QuikRead go -kapillaarit näytteenottoon 20 ul 50 kpl hinta 31,90€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
31,90€ / PKT
31,90€ / PKT
-
+
QuikRead go -kapillaarit näytteenottoon sormenpääveri-, suoniveri-, seerumi- ja plasmanäytteille.
Näytetilavuus: 20 µl
Paketissa on 50 kpl.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin PKT on 1 kappaletta.
QuikRead go -kapillaarit näytteenottoon 20 ul 50 kpl on korkeatasoinen hoitotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Näytetilavuus: 20 µl
Paketissa on 50 kpl.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin PKT on 1 kappaletta.
QuikRead go -kapillaarit näytteenottoon 20 ul 50 kpl on korkeatasoinen hoitotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
QuikRead go -kapillaarit näytteenottoon 20 ul 50 kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 6438115001195 |
|---|---|
| Tuotteen mitta | Näytetilavuus: 20 µl |
Hoivatuotteet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... siis minne tahansa Suomeen.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Hyvät toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 18091 nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
QuikRead go vieritestilaite
Hinta 1810€ / KPLQuikRead go on helppokäyttöinen ja luotettava vieritestianalysaattori, joka mahdollistaa nopean kvantitatiivisen testauksen suoraan hoitotilanteessa. Kompakti laite on suunniteltu terveydenhuollon ammattilaisten käyttöön, kun tarvitaan nopeasti tarkkoja tuloksia potilaan hoitopäätösten ...TilaustuoteVertaa
-
+
-
QuikRead go Plus vieritestilaite
Hinta 2243€ / KPLQuikRead go plus on QuikRead go -järjestelmän uudempi ja monipuolisempi vieritestianalysaattori, joka mahdollistaa nopean kvantitatiivisen testauksen suoraan hoitotilanteessa. Laite on suunniteltu terveydenhuollon ammattilaisten käyttöön tilanteisiin, joissa tarkat tulokset tarvitaan nopeasti ...TilaustuoteVertaa
-
+
-
Näytepurkki Huhtamäki 100ml läpinäkyvä 1500kpl
Hinta 147,70€ / 1500 kplHuhtamäki näytepurkki 100 ml on varma ja kustannustehokas tapa ottaa talteen ja säilyttää erilaisia näytteitä. Läpinäkyvä kertakäyttöinen purkki mahdollistaa sisällön tarkastelun avaamatta, ja siihen on saatavana erikseen sopiva kansi tiiviiseen sulkemiseen. Tilavuus on 100 ml ja ...VarastossaVertaa
-
+




