Taululiitu Robercolor valkoinen 100kpl hinta 7,93€
11 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
7,93€ / 100 kpl
7,93€ / 100 kpl
-
+

Taululiitu säästöhintaan 7,93 €
Robercolor-taululiitu on pölyämätön. pakkauksessa on 100 liitua. Taululiitujen minimitilaus 1 paketti = 100 kpl. Tukkupakkauksessa 16 pakettia.Taululiidut toimitetaan 100 kappaleen erissä.
Taululiitu Robercolor valkoinen 100kpl on hyvä askartelutarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Tiedäthän, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Taululiitu Robercolor valkoinen 100kpl tuotetiedot
EAN-koodi | 8000825538407 |
---|---|
Valmistajan tuotenumero | 5538407 |
Valmistusmateriaali | Kalsiumkarbonaatti |
Väri | Valkoinen |
Askartelutarvikkeet tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa taululiidut toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Jyväskylä, Lahti, Rovaniemi... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki taululiidut toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 5628503 taululiitu netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia taululiituja ja toimistotarvikkeita
-
Staedtler fimo leimasinsetti 88 merkkiä
Hinta 4,80€ / kpl88 merkin valikoima tarjoaa erilaisia kokoelmavaihtoehtoja 88 merkkiä sisältävät: - 49 kirjainta A:sta Z:hen - 19 numeroa 0-9 - 20 erikoismerkkiä Kirjaimen korkeus: n. 5 mm Noin 10 m muovinen pidike tarkkaa leimaamista varten Myyntierä: 1 / 5VarastossaTarkastele- +