Teline Leitz ergo cosy kannettavan tietokoneen säädettävä hinta 21,77€
3 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
21,77€ / kpl
21,77€ / kpl
-
+
Teline Proficientilta hintaan 21,77 €
Teline Leitz ergo cosy kannettavan tietokoneen säädettävä on laadukas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Teline Leitz ergo cosy kannettavan tietokoneen säädettävä tuotetiedot
| Asennus | Kannettava, Pöytämalli |
|---|---|
| EAN-koodi | 4002432129362 |
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kantavuus | 5 kg |
| Näytön koko (max.) | 17 " |
| Telineen mitat | Korkeus: 50 mm Paino: 380 g Pituus: 310 mm Syvyys: 247 mm |
| VESA-kiinnitys | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 64260089 |
| Valmistusmateriaali | Muovi, Kumi |
| Väri | Harmaa |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä teline on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| Ergonominen tuote | Kyllä |
|---|---|
| Helposti säädettävä | Kyllä |
| IGR sertifikaatti | Kyllä |
| Käyttäjä voi säätää | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 80 |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Monitorivarsi ja kannettavan teline tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa telineen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... eli kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja telineet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 14375349 teline netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia telineitä ja toimistotarvikkeita
-
Kannettavan Teline R-go office musta
Hinta 48,65€ / kplKannettavan Teline R-go office musta on erinomainen ergonomiatuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Teline Leitz Ergo alumiini
Hinta 38,67€ / KPLMaksimoi mukavuus työpisteellä ja liikkeellä ollessasi ergonomisesti muotoillulla Leitz Ergo -alumiinisella läppäritelineellä. Viisi säädettävää korkeusasetusta nostavat näytön ergonomiselle katselukorkeudelle ja parantavat työskentelyasentoa.Erittäin litteä SlimLift Design (SLD) ja vain ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Teline GetUpBoard Rack 6 x Gymba-aktivointilaudalle
Hinta 84,16€ / KPLGetUpBoard Rack -telineessä säilytät kätevästi kuusi Gymba-aktivointilautaa. Teline on omiaan toimistolle, jossa aktivointilaudat on yhteiskäytössä. 100-prosenttisesti kotimainen teline on valmistettu suomalaisesta koivuvanerista ja laminoitu yhdeltä puolelta harmaaksi ja toiselta ...VarastossaVertaa
-
+
-
Kannettavan Teline Fellowes breyta musta
Hinta 23,46€ / kplFellowes 16558 breyta musta kannettavan teline tarjoaa 12 eri korkeussäätövaihtoehtoa sekä modernin muotoilun. kevyt ja kompakti rakenne tekevät siitä ihanteellisen liikkuville työntekijöille, ja se sopii jopa 15-tuuman kannettaville. innovatiivinen etunostomekanismi ja 100% kierrätettävät ...
VarastossaVertaa
-
+




