Teollisuuspaperirulla Lyreco m2 valkoinen, 23 2kpl hinta 62,64€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
62,64€ / 2 kpl
62,64€ / 2 kpl
-
+
Teollisuuspaperirulla tingittyyn hintaan 62,64 €
Lyrecon kestävä ja imukykyinen teollisuuspyyhe sopii kaikenlaiseen siivoukseen ja pyyhintään. rulla sopii markkinoilla oleviin m2- vetopyyheannostelijoihin. yhden rullan pituus on 250 metriä. ympäristöystävällisellä paperilla on eu-ympäristömerkki. lyrecon oman brändin tuotteissa laatu ja hinta kohtaavat juuri oikeassa paikassa. pakkauksessa on kaksi rullaa. myyntierä: 1 / 70 pakkausta.Toimitetaan 2 kappaleen erissä.
Teollisuuspaperirulla Lyreco m2 valkoinen, 23 2kpl on tasokas tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa). Tiedäthän, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Teollisuuspaperirulla Lyreco m2 valkoinen, 23 2kpl tuotetiedot
| Arkinkoko | 22 x 25 cm |
|---|---|
| Arkit/rll | 1000 |
| EAN-koodi | 3662168039611 |
| Elintarvikehyväksyntä | On |
| Kerroksia | 2 |
| Kohokuviointi | On |
| Kuitumassa | 100 % uusiokuitua |
| Pakkauksessa tuotteita | 2 |
| Rullanpituus | 250 m |
| Tuotteen mitat | Hylsy Ø: 6.3 cm Rulla max. Ø: 25.5 cm |
| Valmistajan tuotenumero | 852429 |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä teollisuuspaperirulla on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
|---|---|
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 99 |
| Voidaan kompostoida | Kyllä |
Käsipyyhe, WC-paperi ja talouspaperi tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Hyvät toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 10081393 teollisuuspaperirulla verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Teollisuuspaperirulla Tork® 130052 w1/w2 plus 2-krs 34x23cm 255m 2kpl
Hinta 46,24€ / 2 kplTork 130052 Plus teollisuuspaperirulla on monikäyttöinen ratkaisu sekä nesteiden pyyhintään että käsien kuivaamiseen. Suuren kapasiteetin teollisuuspaperirulla kestää pitkään ja on helppo vaihtaa. Laadukas, kaksikerroksinen paperi on imukykyistä ja pehmeää.
VarastossaVertaa
-
+
-
Teollisuuspaperirulla Tork® 127103 w1 basic 1-krs 1190m x 23,5cm 2kpl
Hinta 122,60€ / 2 kplTork 127103 Mini Basic teollisuuspaperirulla tarjoaa monipuolista käyttöä, aina pintojen pyyhkimisestä astioiden ja käsien kuivaamiseen. Kestävä ja suurikokoinen rulla takaa pitkäkestoisen käytön. Yksikerroksinen teollisuuspaperirulla on ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Teollisuuspaperirulla Katrin 447226 plus l2 sininen 2-krs 37x26cm 1kpl=2 rullaa 2kpl
Hinta 92,84€ / 2 kplKatrin 447226 Plus teollisuuspaperirulla on monikäyttöinen ratkaisu sekä nesteiden pyyhintään että käsien kuivaamiseen. Suuren kapasiteetin teollisuuspaperirulla kestää pitkään ja on helppo vaihtaa. Kaksikerroksinen paperi on mukavan pehmeää ja imukykyistä.
VarastossaVertaa
-
+
-
Käsipyyhe Katrin Non-Stop Z2 2-krt valkoinen 21 kpl 98484
Hinta 53,01€ / SÄKKatrin Plus Käsipyyhe Non Stop EasyFlush on pehmeä ja erittäin imukykyinen käsipyyhe hygieeniseen ja tehokkaaseen käsien kuivaamiseen. Z-taitettu arkki annostuu yksi kerrallaan, mikä tukee hyvää hygieniaa ja auttaa hallitsemaan kulutusta.Easy Flush -paperi on kehitetty hajoamaan nopeasti ...VarastossaVertaa
-
+




