Teollisuuspyyhe Katrin l 1-kerroksinen keltainen, 37x23 2kpl hinta 63,99€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
63,99€ / 2 kpl
63,99€ / 2 kpl
-
+
Teollisuuspyyhe edulliseen hintaan 63,99 €
Laadukas käsipyyherulla teolliseen käyttöön ja kuivaukseen. sopii erityisesti viskoosien nesteiden kuten öljyn ja rasvan siivoamiseen malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään joutsenmerkityt talous- ja wc-paperit sekä muut pehmopaperit kuuluvat tuoteryhmänsä vähiten ympäristöä kuormittaviin tuotteisiin. merkki osoittaa, että tuote täyttää tiukat ympäristövaatimukset. tuotteelle myönnetty avainlippu osoittaa, että tuote on valmistettu suomessa luoden suomalaisia työpaikkoja.Teollisuuspyyhkeet toimitetaan 2 kappaleen erissä.
Teollisuuspyyhe Katrin l 1-kerroksinen keltainen, 37x23 2kpl on hyvä puhdistusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Tiedäthän, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä. Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää. Varastosaldo 42 kpl. Päivitetty: 14.05.2026.
Teollisuuspyyhe Katrin l 1-kerroksinen keltainen, 37x23 2kpl tuotetiedot
| Arkinkoko | 370 x 235 mm |
|---|---|
| Arkit/rll | 1270 |
| EAN-koodi | 7316975464017 |
| Elintarvikehyväksyntä | On |
| Kerroksia | 1 |
| Kohokuviointi | On |
| Pakkauksessa teollisuuspyyhkeitä | 2 |
| Rullanpituus | 469.9 m |
| Teollisuuspyyhkeen mitat | Hylsy Ø: 60 mm Leveys: 235 mm Rulla max. Ø: 265 cm |
| Valmistajan tuotenumero | 464017 |
| Väri | Keltainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä teollisuuspyyhe on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
|---|---|
| Joutsenmerkki (Nordic Swan) Ympäristömerkki | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 99 |
Käsipyyhe, WC-paperi ja talouspaperi tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa teollisuuspyyhkeet toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Jyväskylä, Lahti, Rovaniemi... eli kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Hyvälaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja teollisuuspyyhkeet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 18094961 teollisuuspyyhe verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia teollisuuspyyhkeitä ja toimistotarvikkeita
-
Teollisuuspyyhe Katrin XL 2-krt sininen 2 kpl 99351
Hinta 48,14€ / SÄKKatrin Teollisuuspyyhe XL on laadukas, vahva ja laminoitu paperi teollisuuden tarpeisiin. Erittäin imukykyinen ja suuriarkkinen paperi soveltuu lyhytaikaiseen kosketukseen elintarvikkeen kanssa, kuten pyyhintään.Tuottella on EU Ecolabel -ympäristösertifikaatti.Arkkeja rullassa: 1000Rullan pituus: ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Teollisuuspyyhe Katrin L 2-krt valkoinen 2 kpl 98545
Hinta 29,72€ / SÄKKatrin Teollisuuspyyhe L on laadukas ja kestävä paperirulla teollisuuden kuivaus- ja pyyhintätarpeisiin. Paperi soveltuu erityisesti öljyn, rasvan ja pesuaineiden poistamiseen erilaisissa teollisissa ympäristöissä.2-kerroksinen valkoinen paperi tarjoaa hyvän imukyvyn ja kestävyyden. Suuren ...VarastossaVertaa
-
+
-
Teollisuuspyyhe Katrin 99351 plus xl sininen 2-krs 2kpl
Hinta 110,70€ / 2 kplTeollisuuspyyhkeet toimitetaan 2 kappaleen erissä.Teollisuuspyyhe Katrin 99351 plus xl sininen 2-krs 2kpl on korkeatasoinen siivoustarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä ...VarastossaVertaa
-
+
-
Käsipyyhe Katrin Non-Stop Z2 2-krt valkoinen 21 kpl 98484
Hinta 53,01€ / SÄKKatrin Plus Käsipyyhe Non Stop EasyFlush on pehmeä ja erittäin imukykyinen käsipyyhe hygieeniseen ja tehokkaaseen käsien kuivaamiseen. Z-taitettu arkki annostuu yksi kerrallaan, mikä tukee hyvää hygieniaa ja auttaa hallitsemaan kulutusta.Easy Flush -paperi on kehitetty hajoamaan nopeasti ...VarastossaVertaa
-
+




