Turvakaappi Pavo 8012176 xl 390 x 410 x 600mm hinta 182,90€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
182,90€ / kpl
182,90€ / kpl
-
+
Turvakaappi edulliseen hintaan 182,90 €
Turvakaappi Pavo 8012176 xl 390 x 410 x 600mm on loistava turvallisuustuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Turvakaappi Pavo 8012176 xl 390 x 410 x 600mm tuotetiedot
| EAN-koodi | 8717448012176 |
|---|---|
| Hyllyjä | 1 |
| Lukitustekniikka | Sähkölukko |
| Paksuus | 0.2 cm |
| Sisämitat | 59.7x40.7x38.5cm |
| Turvakaapin mitat | Korkeus: 60 cm Leveys: 41 cm Paino: 28.5 kg Syvyys: 39 cm Tilavuus: 80 L |
| Valmistajan tuotenumero | 8012176 |
| Väri | Tummanharmaa |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
|---|---|
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Varaosia saatavuus (vuotta) | 10 |
| Vastuullisuusaste (%) | 54 |
Kassakaappi ja kassalipas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa turvakaapin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Hyvälaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki turvakaapit toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 19207877 turvakaappi netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia turvakaappeja ja toimistotarvikkeita
-
Turvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm
Hinta 83,51€ / kplTurvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm on erinomainen turvallisuustuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Turvakaappi Pavo 8005680 230x170x170mm
Hinta 64,63€ / kplTurvakaappi Pavo 8005680 230x170x170mm on korkealaatuinen turvallisuustuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Turvakaappi Pavo 8054350 430x350x330mm
Hinta 150,90€ / kplTurvakaappi Pavo 8054350 430x350x330mm on hyvälaatuinen turvallisuustuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+




