Turvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm hinta 83,51€
8 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
83,51€ / kpl
83,51€ / kpl
-
+
Turvakaappi huokeaan hintaan 83,51 €
Turvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm on hyvälaatuinen turvallisuustuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Turvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm tuotetiedot
| EAN-koodi | 8717448037483 |
|---|---|
| Hyllyjä | 1 |
| Lukitustekniikka | Sähkölukko |
| Paksuus | 0.2 cm |
| Sisämitat | 24.7x34.7x24.5cm |
| Turvakaapin mitat | Korkeus: 25 cm Leveys: 35 cm Paino: 9.16 kg Syvyys: 25 cm Tilavuus: 16 L |
| Valmistajan tuotenumero | 8037483 |
| Väri | Tummanharmaa |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
|---|---|
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Varaosia saatavuus (vuotta) | 10 |
| Vastuullisuusaste (%) | 54 |
Kassakaappi ja kassalipas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa turvakaapin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... siis minne tahansa Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Tasokkaat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki turvakaapit toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 19207775 turvakaappi netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia turvakaappeja ja toimistotarvikkeita
-
Turvakaappi Pavo 8012176 xl 390 x 410 x 600mm
Hinta 182,90€ / kplTurvakaappi Pavo 8012176 xl 390 x 410 x 600mm on mainio turvallisuustuote, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Turvakaappi Pavo 8005680 230x170x170mm
Hinta 64,63€ / kplTurvakaappi Pavo 8005680 230x170x170mm on loistava turvallisuustuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Turvakaappi Pavo 8054350 430x350x330mm
Hinta 150,90€ / kplTurvakaappi Pavo 8054350 430x350x330mm on erinomainen turvallisuustuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...VarastossaVertaa
-
+
-
Turvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm
Hinta 83,51€ / kplTurvakaappi Pavo 805450 350x250x250mm on hyvälaatuinen turvallisuustuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+




