Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 11 hinta 4,45€
12 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
4,45€ / kpl
4,45€ / kpl
-
+
Työkäsine edulliseen hintaan 4,45 €
Ihoystävälliset ansell hyflex 11-801 -käsineet ovat ihanteelliset kuiviin tai hieman öljyisiin sovelluksiin, joissa vaaditaan kevyttä mekaanista suojaa ja korkeatasoista käsittelynäppäryyttä. hengittävät ja kestävät käsineet sopivat varsinkin kevyisiin kokoonpanotöihin sekä logistiikan ja varastoinnin tarpeisiin. työkäsineen silikoniton pinnoite vähentää tuotteiden mahdollisia epäpuhtauksia ja spandex-materiaali vähentää lateksiallergian riskiä. en 388: 3131, kategoria ii. myyntierä: 12 paria.Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 11 on hyvälaatuinen apuväline, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Muistathan, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 11 tuotetiedot
| Antistaattisuus | Ei ole |
|---|---|
| Elintarvikehyväksyntä | Ei ole |
| Kalvosimen pituus | 7 cm |
| Kosketusnäyttö | Ei ole |
| Kämmen | Nitriiliä |
| Lateksiton | On |
| Neuletiheys | 1.449 mm (Gauge 15) |
| Pinnoite alue | Käsineen kämmenpuoli ja sormet |
| Pinnoitemateriaali | Nitriilivaahto, Nitriili |
| Puuteroitu | Ei ole |
| Ranneke | Elastinen |
| Riskiluokitus kategoria | Kategoria II vaatimukset täyttävä |
| Silikonivapaa | Kyllä |
| Suojaus | Mekaaniset vaarat |
| Suojaus mekaanisilta vaaroilta (EN 388:2016) | 3131A |
| Työkäsineen mitat | Koko: 11 Pituus: 27 cm |
| Ulkopinta | Karhea |
| Valmistajan tuotenumero | 11-801 / 11 |
| Valmistusmateriaali | Nailon, Spandex, Nitriili |
| Vuori | Nailonia |
| Väri | Harmaa, Musta |
Työkäsineet ja työhanskat tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa työkäsineen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Lappeenranta, Vaasa, Kouvola, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Muistathan, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Upeat toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja työkäsineet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 5952979 työkäsine nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia työkäsineitä ja toimistotarvikkeita
-
Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 10
Hinta 4,45€ / kplIhoystävälliset ansell hyflex 11-801 -käsineet ovat ihanteelliset kuiviin tai hieman öljyisiin sovelluksiin, joissa vaaditaan kevyttä mekaanista suojaa ja korkeatasoista käsittelynäppäryyttä. hengittävät ja kestävät käsineet sopivat varsinkin kevyisiin kokoonpanotöihin ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 6
Hinta 4,45€ / kplIhoystävälliset ansell hyflex 11-801 -käsineet ovat ihanteelliset kuiviin tai hieman öljyisiin sovelluksiin, joissa vaaditaan kevyttä mekaanista suojaa ja korkeatasoista käsittelynäppäryyttä. hengittävät ja kestävät käsineet sopivat varsinkin kevyisiin kokoonpanotöihin ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työkäsine Ansell 11-801 hyflex koko 9
Hinta 4,45€ / kplIhoystävälliset ansell hyflex 11-801 -käsineet ovat ihanteelliset kuiviin tai hieman öljyisiin sovelluksiin, joissa vaaditaan kevyttä mekaanista suojaa ja korkeatasoista käsittelynäppäryyttä. hengittävät ja kestävät käsineet sopivat varsinkin kevyisiin kokoonpanotöihin ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työkäsine Ansell 79-700 alphatec nitriili 10
Hinta 1,58€ / kplAnsell alphatec 79-700 nitriilinen työkäsine on suunniteltu tarjoamaan erinomainen mukavuuden, joustavuuden ja hyvän kemiallisen suojan koko päiväksi. käsine soveltuu varsinkin moottorien ja järjestelmien testaukseen, elintarvikkeiden jakeluun, maalaukseen, pinnoitukseen ja puhdistukseen sekä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Työkäsine Ansell 79-700 alphatec nitriili 8
Hinta 1,58€ / kplAnsell alphatec 79-700 nitriilinen työkäsine on suunniteltu tarjoamaan erinomainen mukavuuden, joustavuuden ja hyvän kemiallisen suojan koko päiväksi. käsine soveltuu varsinkin moottorien ja järjestelmien testaukseen, elintarvikkeiden jakeluun, maalaukseen, pinnoitukseen ja puhdistukseen sekä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Työkäsine Ansell 79-700 alphatec nitriili 9
Hinta 1,69€ / kplAnsell alphatec 79-700 nitriilinen työkäsine on suunniteltu tarjoamaan erinomainen mukavuuden, joustavuuden ja hyvän kemiallisen suojan koko päiväksi. käsine soveltuu varsinkin moottorien ja järjestelmien testaukseen, elintarvikkeiden jakeluun, maalaukseen, pinnoitukseen ja puhdistukseen sekä ...VarastossaTarkastele
-
+




