Valaisin Unilux strata led musta hinta 167,30€
3 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
167,30€ / kpl
167,30€ / kpl
-
+
Valaisin hyvään hintaan 167,30 €
Seuraavan sukupolven ergonomisesti muotoiltu työpistevalaisin. tehokas epäsuora valo soveltuu erityisen hyvin päätetyöskentelyyn. värilämpötila sekä voimakkuus säädettävissä lampun päässä sijaitsevista kosketusnäppäimistä. valaisimessa myös toiminto, joka säätää valaisimen tehon automaattisesti ympäristöön sopivaksi. leveys 80cm.Valaisin Unilux strata led musta on korkealaatuinen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Valaisin Unilux strata led musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3595560029532 |
|---|---|
| ENEC-sertifikaatti | Ei ole |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Enimmäiskorkeus | 70 cm |
| Himmennin | On |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 30000 h |
| NF-merkintä | Ei ole |
| Teho (Wattia) | 11.17 W |
| Tekniikka | LED |
| Valaisimen mitta | Paino: 1.19 kg |
| Valmistajan tuotenumero | 400124562 |
| Valmistusmateriaali | Teräs, Alumiini, Metalli, Kumi, ABS-muovi |
| Valon värilämpötila | 3000 K, 6000 K |
| Valoteho (lm) | 680 lumenia |
| Varsi säädettävä | Ei ole |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä valaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Pöytävalaisin ja LED-valaisin tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa valaisimen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki valaisimet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 12292806 valaisin verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.



