9V paristo 6LR61 Eveready gold hinta 2,55€
4 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
2,55€ / kpl
2,55€ / kpl
-
+
9v paristo tiukkaan hintaan 2,55 €
Alkaliparisto lr61/9v. kapasiteetti 686 mah. varastointiaika 5 vuotta m;yyntierä 1/12.9V paristo 6LR61 Eveready gold on erinomainen toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.
Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
9V paristo 6LR61 Eveready gold tuotetiedot
| EAN-koodi | 7638900990423 |
|---|---|
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Seinäkellot, Sähkölaitteet, Muut, Kaukosäätimet |
| Pariston kapasiteetti | 600 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | 9V/LR61 |
| Ulostulojännite | 9 V |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900205961 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä 9v paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| EU Ecolabel (EU ympäristömerkki) | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 96 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 89 |
Paristot ja akut tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa 9 voltin pariston toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Upeat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja 9 voltin paristot toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 7621002 9v paristo netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia 9 voltin paristoja ja toimistotarvikkeita
-
9V paristo Energizer ultimate lithium lr61 litiumparisto
Hinta 14,92€ / kplEnergizer® Ultimate Lithium™ 9V -paristo (6LR61) on suunniteltu tarjoamaan pitkäkestoista ja luotettavaa suorituskykyä vaativiin laitteisiin. Tämä litiumparisto kestää jopa 11 kertaa pidempään kuin tavallinen alkaliparisto, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan esimerkiksi palovaroittimiin ...
VarastossaVertaa
-
+
-
9v Paristo Energizer power plus ladattava hr22
Hinta 14,34€ / kplHeti käyttövalmiit, ladattavat energizer power plus 9v/hr22 -paristot säästävät rahaa ja luontoa. ladattavat paristot ovat taloudellinen vaihtoehto paljon virtaa käyttäville laitteille. voit ladata tehokkaat akut uudelleen jopa 100 kertaa, ja ne pitävät käyttämättöminä virran vuoden ajan.
VarastossaVertaa
-
+
-
9V paristo 6LR61 Varta Longlife Max Power
Hinta 4,38€ / KPLVarta Longlife Max Power -alkaliparistot ovat korkealuokkainen valinta laitteisiin, joissa on täsmällisen virran tarve, kuten digikameroihin, peliohjaimiin, verenpainemittareihin, droneihin jne.. Varastointiaika on 10 vuotta.Tuotteella on Joutsenmerkki-tunnus.Koko: ...
VarastossaVertaa
-
+




