9V paristo Energizer max plus lr61 alkali hinta 3,74€
4 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
3,74€ / kpl
3,74€ / kpl
-
+
9v paristo huokeaan hintaan 3,74 €
Energizer max plus on energizerin pisimpään kestävä alkaliparisto. luotettava paristo säilyttää virran jopa 12 vuotta vuotamatta. teho 9 v.9V paristo Energizer max plus lr61 alkali on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.
Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
9V paristo Energizer max plus lr61 alkali tuotetiedot
| 9 voltin pariston mitat | Halkaisija Ø: 26.2 mm Korkeus: 48.5 mm Paino: 46 g |
|---|---|
| EAN-koodi | 7638900423389 |
| Käyttötarkoitus / soveltuvuus | Palovaroittimet, Sähkölaitteet, Muut |
| Pariston kapasiteetti | 600 mAh |
| Paristotekniikka | Alkaliparisto |
| Paristotyyppi | 9V/LR61 |
| Ulostulojännite | 9 V |
| Uudelleenladattava | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 7638900423389 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä 9v paristo on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| Joutsenmerkki (Nordic Swan) Ympäristömerkki | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 96 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 89 |
Paristot ja akut tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa 9 voltin pariston toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... siis minne tahansa Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Loistavat toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki 9 voltin paristot toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 8095465 9v paristo netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia 9 voltin paristoja ja toimistotarvikkeita
-
9V paristo Energizer ultimate lithium lr61 litiumparisto
Hinta 14,92€ / kplEnergizer® Ultimate Lithium™ 9V -paristo (6LR61) on suunniteltu tarjoamaan pitkäkestoista ja luotettavaa suorituskykyä vaativiin laitteisiin. Tämä litiumparisto kestää jopa 11 kertaa pidempään kuin tavallinen alkaliparisto, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan esimerkiksi palovaroittimiin ...
VarastossaVertaa
-
+
-
9v Paristo Energizer power plus ladattava hr22
Hinta 14,34€ / kplHeti käyttövalmiit, ladattavat energizer power plus 9v/hr22 -paristot säästävät rahaa ja luontoa. ladattavat paristot ovat taloudellinen vaihtoehto paljon virtaa käyttäville laitteille. voit ladata tehokkaat akut uudelleen jopa 100 kertaa, ja ne pitävät käyttämättöminä virran vuoden ajan.
VarastossaVertaa
-
+
-
9V paristo Varta UltraLithium litiumparisto
Hinta 11,78€ / PKTVARTAn ULTRA Lithium -valikoima täyttää korkeimmatkin laatu- ja suorituskykyvaatimukset kaikilla nykyaikaisilla elämänalueilla. Täydellinen intensiivistä virtaa tarvitseville sovelluksille, kuten digitaaliset kamerat, radiopuhelimet ja palovaroittimet. Litiumparistot toimivat poikkeuksellisen ...
VarastossaVertaa
-
+




