Fläppitaulu Bi-office easy ei-magneettinen 70 x 100 cm, kolmijalkainen jalusta hinta 82,86€
17 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
82,86€ / kpl
82,86€ / kpl
-
+
Fläppitaulu hyvään hintaan 82,86 €
Bi-office easy on tukeva lehtiötaulu kolmijalkaisella, korkeussäädettävällä jalustalla ja kynätelineellä. taulu ei ole magneettinen.Fläppitaulu Bi-office easy ei-magneettinen 70 x 100 cm, kolmijalkainen jalusta on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.
Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Fläppitaulu Bi-office easy ei-magneettinen 70 x 100 cm, tuotetiedot
| EAN-koodi | 5603750500452 |
|---|---|
| Fläppitaulun mitat | Korkeus: 102 cm Leveys: 70 cm |
| Jalustan enimmäiskorkeus | 195 cm |
| Jalustan vähimmäiskorkeus | 110 cm |
| Magneettinen | Ei ole |
| Pyörät | Ei ole |
| Säädettävä | On |
| Taulun pinta | Melamiini |
| Taulun väri | Valkoinen |
| Valmistajan tuotenumero | EA2300045 |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä fläppitaulu on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| FSC-sertifikaatti | Kyllä |
|---|---|
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 9 |
| Varaosia saatavuus (vuotta) | 5 |
| Vastuullisuusaste (%) | 53 |
Fläppitaulu Bi-Office Easy 70x100cm on taululehtiöille tarkoitettu lehtiötaulu joka on oiva kolmijalkainen taulu toimistokäyttöön. Taulun maksimikorkeus on 195cm. Toimitamme tuotteen suoraan varastostamme vain parissa päivässä.
Fläppitaulu ja lehtiötaulu tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa fläppitaulun toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Kajaani, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.Tiedäthän, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Hyvälaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki fläppitaulut toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 5362561 fläppitaulu netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.| Tanja 19.01.2023 Hei, onko teillä tähän Bi-offecen easy ei-magneettiseen jalustaan sopivaa paperia myynnissä? ![]() Asiakaspalvelu 19.01.2023 Hei, kiitos viestistä. Fläppitauluun sopii esimerkiksi Fläppitaulupaperi 70 x 90cm blanko. |
Samankaltaisia fläppitauluja ja toimistotarvikkeita
-
Fläppitaulu pyörillä Bi-Office Earth-it 70 x 100 cm edullinen hinta toimistoon fläppitaulu pyörillä pikatoimituksella
Hinta 226,60€ / kplBi-office earth-it on luonnonystävän lehtiötaulu. sen alumiinikehykset on valmistettu 100-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista ja muun taulun valmistukseen käytetty materiaali on 60-prosenttisesti kierrätettyä. lisäksi taulun materiaaleista 98 ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu pyörillä Bi-office design magneettinen 70 x 100
Hinta 358€ / kplBi office design on pyörillä liikuteltava lehtiötaulu korkeussäädöllä. sen valkoinen polttomaalattu magneettinen pinta, taulun mittainen kynäkouru ja 5 lukittavaa pyörää tekevät taulun käyttämisestä nautinnon. kallistettavassa lehtiötaulussa on kaksi liukuvaa ripustinvartta, ...VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Essence melamiini 70 x 100 cm
Hinta 155,30€ / KPLNobo Essence -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, integroitu kynäteline ja ei-magneettinen melamiinipinta, joka sopii kevyeen valkotauluäkyttöön. Kolmijalka on korkeussäädettävä ja jalat täysin sisään vedettävät.Mitat: 680 x 1840 x 680 mmVäri: valkoinenTakuu: 10 ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Impression Pro 70 x 100 cm
Hinta 1810€ / KPLNobo Impression Pro -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, paperin poistamista helpottava repäisypalkki, integroitu kynäteline ja magneettinen teräspinta, joka sopii kohtuulliseen käyttöön sellaisenaankin. Kolmijalka on korkeussäädettävä ja jalat ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Impression Pro Mobile 70 x 100 cm
Hinta 304€ / KPLNobo Impression Pro Mobile -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, paperin poistamista helpottava repäisypalkki, integroitu kynäteline ja magneettinen Nano Clean -teräspinta, joka sopii säännölliseen käyttöön sellaisenaankin. Jalka on korkeussäädettävä ja pyörät ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Q-CONNECT magneettinen 100 x 70 cm
Hinta 111,10€ / KPLQ-Connect -lehtiötaulussa on valkoinen magneettipinta, leveä kynäkouru ja puristin, jolla tauluun saa kiinnitettyä paperilehtiön. Lehtiöpidikkeiden leveyttä voi säätää. Samoin taulun korkeutta voi säätää portaattomasti teleskooppijalkojen avulla Valkoinen muovirunko on kevyt ja ...VarastossaVertaa
-
+





