Fläppitaulu pyörillä Bi-office design magneettinen 70 x 100 hinta 358€
19 arviota
358€ / kpl
Fläppitaulu tiukkaan hintaan 358,00 €
Bi office design on pyörillä liikuteltava lehtiötaulu korkeussäädöllä. sen valkoinen polttomaalattu magneettinen pinta, taulun mittainen kynäkouru ja 5 lukittavaa pyörää tekevät taulun käyttämisestä nautinnon. kallistettavassa lehtiötaulussa on kaksi liukuvaa ripustinvartta, joilla voi säätää lehtiöiden reikäleveyttä. valkotaulukynille soveltuva taulu sisältää 2 magneettia.Fläppitaulu pyörillä Bi-office design magneettinen 70 x 100 on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Muistathan, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Fläppitaulu pyörillä Bi-office design magneettinen 70 x 100 tuotetiedot
| EAN-koodi | 5603750506829 |
|---|---|
| Fläppitaulun mitat | Korkeus: 100 cm Leveys: 70 cm |
| Jalustan enimmäiskorkeus | 195 cm |
| Jalustan vähimmäiskorkeus | 165 cm |
| Magneettinen | On |
| Pyörät | On |
| Säädettävä | On |
| Taulun pinta | Lakattu |
| Taulun väri | Valkoinen |
| Valmistajan tuotenumero | EA48061823 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
|---|---|
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Resurssien käyttöä vähennetty | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 19 |
| Varaosia saatavuus (vuotta) | 5 |
| Vastuullisuusaste (%) | 53 |
Fläppitaulu pyörillä Bi-office design on monipuolinen magneettinen lehtiötaulu. Fläppitaulussa on valkoinen magneettipinta ja taulun mittainen kynäkouru. Tämän monitoimitaulun varusteisiin kuuluu 5 lukittavaa pyörää ja 2 liukuvaa ripustinvartta. Fläppitaulu pyörillä on myös kallistettava. Lehtiötaulu soveltuu valkotaulukynille, toimitus sisältää myös 2 magneettia. Tämä fläppitaulu pyörillä ja lisä-ripustinvarsilla on tehokas esitysväline ammattimaisiin esityksiin. Taulun mitat 700 x 1000 mm. Proficient toimittaa fläppitaulut / lehtiötaulut nopeasti suoraan toimistollenne, nyt myös edullinen tarjous hinta.
Fläppitaulu ja lehtiötaulu tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa fläppitaulun toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Muistathan, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki fläppitaulut toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 5362481 fläppitaulu netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia fläppitauluja ja toimistotarvikkeita
-
Fläppitaulu pyörillä Bi-Office Earth-it 70 x 100 cm edullinen hinta toimistoon fläppitaulu pyörillä pikatoimituksella
Hinta 226,60€ / kplBi-office earth-it on luonnonystävän lehtiötaulu. sen alumiinikehykset on valmistettu 100-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista ja muun taulun valmistukseen käytetty materiaali on 60-prosenttisesti kierrätettyä. lisäksi taulun materiaaleista 98 ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Essence melamiini 70 x 100 cm
Hinta 155,30€ / KPLNobo Essence -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, integroitu kynäteline ja ei-magneettinen melamiinipinta, joka sopii kevyeen valkotauluäkyttöön. Kolmijalka on korkeussäädettävä ja jalat täysin sisään vedettävät.Mitat: 680 x 1840 x 680 mmVäri: valkoinenTakuu: 10 ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Impression Pro 70 x 100 cm
Hinta 1810€ / KPLNobo Impression Pro -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, paperin poistamista helpottava repäisypalkki, integroitu kynäteline ja magneettinen teräspinta, joka sopii kohtuulliseen käyttöön sellaisenaankin. Kolmijalka on korkeussäädettävä ja jalat ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Nobo Impression Pro Mobile 70 x 100 cm
Hinta 304€ / KPLNobo Impression Pro Mobile -lehtiötaulutelineessä on koukut lehtiötaulupaperille, paperin poistamista helpottava repäisypalkki, integroitu kynäteline ja magneettinen Nano Clean -teräspinta, joka sopii säännölliseen käyttöön sellaisenaankin. Jalka on korkeussäädettävä ja pyörät ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Fläppitaulu Q-CONNECT magneettinen 100 x 70 cm
Hinta 111,10€ / KPLQ-Connect -lehtiötaulussa on valkoinen magneettipinta, leveä kynäkouru ja puristin, jolla tauluun saa kiinnitettyä paperilehtiön. Lehtiöpidikkeiden leveyttä voi säätää. Samoin taulun korkeutta voi säätää portaattomasti teleskooppijalkojen avulla Valkoinen muovirunko on kevyt ja ...VarastossaVertaa
-
+




