Geelikynä Pilot begreen b2p 0,25 mm, musta hinta 4,19€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
4,19€ / kpl
4,19€ / kpl
-
+
Geelikynä halpaan hintaan 4,19 €
Musta geelikynä.Geelikynä Pilot begreen b2p 0,25 mm, musta on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.
Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Geelikynä Pilot begreen b2p 0,25 mm, musta tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,5 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 1300 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 377365 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä geelikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14040 and ISO 14044 |
|---|---|
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | European Product Environmental Footprint |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Geelikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa geelikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki, Hämeenlinna... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki geelikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 4232281 geelikynä nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia geelikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä Pilot g-2 mekanismilla 0,39mm sininen
Hinta 2,55€ / kplErgonomisesti muotoillussa, kumisella otepinnalla varustetussa pilot g-2 -geelimustekynässä on pehmeä kirjoitustuntuma. sininen muste on arkistokelpoista, iso 27668-2. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,39 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot begreen b2p mekanismilla 0,39mm sininen
Hinta 2,51€ / kplMekanismilla varustettu pilot begreen b2p on luonnonystävän ykkösvalinta. geelikynän rungon ergonominen muoto kertoo kynän ympäristöystävällisen alkuperän. se on valmistettu 89-prosenttisesti pet-muovista (vesipulloista valmistettu kierrätysmuovi). sininen muste on arkistokelpoista, iso ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot g2+ mekanismilla 0,7 mm, musta
Hinta 3,67€ / kplMusta geelikynä.Geelikynä Pilot g2+ mekanismilla 0,7 mm, musta on korkeatasoinen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot BeGreen B2P 0,7 mm sininen arkistokelpoinen
Hinta 2,88€ / KPLPilot BeGreen B2P -geelikynän runko on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätetyistä PET-muovisista palautuspulloista. Painomekanismilla varustetussa kynässä on muovinen klipsi ja sujuvasti juokseva arkistokelpoinen geelimuste.Löydät verkkokaupastamme kynän elinkaarta pidentävän ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Pilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock
Hinta 14,77€ / kplPilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock on tasokas toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman ...VarastossaVertaa
-
+




