Geelikynä Pilot begreen b2p mekanismilla 0,39mm punainen hinta 4,32€
16 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
4,32€ / kpl
4,32€ / kpl
-
+
Geelikynä Proficientilta hintaan 4,32 €
Punainen geelikynä.Geelikynä Pilot begreen b2p mekanismilla 0,39mm punainen on tasokas toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).
Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Geelikynä Pilot begreen b2p mekanismilla 0,39mm punainen tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Kyllä |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 1000 m |
| Runko | Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 377457 |
| Viiva | 0,39 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä geelikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14040 and ISO 14044 |
|---|---|
| Eco Mark Japan (JEA) | Kyllä |
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | European Product Environmental Footprint |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Geelikynä tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa geelikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... eli kaikkialle Suomeen.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Upeat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki geelikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 4232337 geelikynä verkkokaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia geelikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Geelikynä Pilot g-2 mekanismilla 0,39mm sininen
Hinta 2,55€ / kplErgonomisesti muotoillussa, kumisella otepinnalla varustetussa pilot g-2 -geelimustekynässä on pehmeä kirjoitustuntuma. sininen muste on arkistokelpoista, iso 27668-2. medium-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,39 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot g-2 mekanismilla 0,32mm musta
Hinta 2,51€ / kplErgonomisesti muotoillussa, kumisella otepinnalla varustetussa pilot g-2 -geelimustekynässä on pehmeä kirjoitustuntuma. musta muste on arkistokelpoista, iso 27668-2. tämä ympäristöystävällinen kynä on valmistettu 70 % kierrätetystä muovista. fine-kärki: kuula 0,5 mm, viivan leveys 0,32 mm.
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot g-2 mekanismilla 0,32mm sininen
Hinta 2,51€ / kplErgonomisesti muotoillussa, kumisella otepinnalla varustetussa pilot g-2 -geelimustekynässä on pehmeä kirjoitustuntuma. sininen muste on arkistokelpoista, iso 27668-2. tämä ympäristöystävällinen kynä on valmistettu 70 % kierrätetystä muovista. fine-kärki: kuula 0,5 mm, viivan leveys 0,32 ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Geelikynä Pilot begreen b2p mekanismilla 0,39mm sininen
Hinta 2,51€ / kplMekanismilla varustettu pilot begreen b2p on luonnonystävän ykkösvalinta. geelikynän rungon ergonominen muoto kertoo kynän ympäristöystävällisen alkuperän. se on valmistettu 89-prosenttisesti pet-muovista (vesipulloista valmistettu kierrätysmuovi). sininen muste on arkistokelpoista, iso ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Pilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock
Hinta 14,77€ / kplPilot geelisäiliö 0,7mm sininen, käy kyniin b2p/g-2/g-knock on erinomainen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ...VarastossaVertaa
-
+




