Kuulakärkikynä 3 väriä ja lyijytäytekynä Bic 4-toimikynä hinta 9,36€
1 arvio
Hinta: alv 0% | 25.5%
9,36€ / kpl
9,36€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä halpaan hintaan 9,36 €
Tästä ei kynä enää monipuolistu: bic 4 color -kynässä on yhdistetty 3 väriä (musta, punainen ja sininen) kuulakyniä ja 0,7 mm lyijytäytekynä. pärjäät yhdellä kynällä lähes kaikissa tilanteissa. kumiotteella varustetussa kynässä on 2 kpl hb-lyijyä ja päässä pyyhekumi. kuulakynässä on medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys on 0,32 mm. Kuulakärkikynien minimitilaus 1 paketti = 12 kpl. Tukkupakkauksessa 240 kpl.Kuulakärkikynä 3 väriä ja lyijytäytekynä Bic 4-toimikynä on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä 3 väriä ja lyijytäytekynä Bic 4-toimikynä tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 6000 m |
| Runko | Harmaa, Valkoinen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 942104 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen, Sininen, Musta, Hiili |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynä mekanismilla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Erinomaiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakärkikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 9127279 kuulakärkikynä nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mekanismilla 0,32mm medium sininen
Hinta 1,71€ / kplPainomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen käsittelemisestä miellyttävää. voit kirjoittaa kynällä jopa 1,8 km. riittoisan musteen ansiosta ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Wiz mekanismilla 0,7mm sininen
Hinta 0,31€ / kplErgonomisessa wiz-kuulakärkikynässä on mekanismi ja läpinäkyvä runko. musteen värinen painomekanismi auttaa valitsemaan oikean kynän. pakkauksessa on 50 kynää. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. myyntierä: 1 / 20.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mekanismilla 0,32mm medium musta
Hinta 1,74€ / kplPainomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen käsittelemisestä miellyttävää. voit kirjoittaa kynällä jopa 1,8 km. riittoisan musteen ansiosta ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Wiz mekanismilla 0,7mm musta
Hinta 0,31€ / kplErgonomisessa wiz-kuulakärkikynässä on mekanismi ja läpinäkyvä runko. musteen värinen painomekanismi auttaa valitsemaan oikean kynän. pakkauksessa on 50 kynää. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. myyntierä: 1 / 20.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Wiz mekanismilla 0,7mm punainen
Hinta 0,31€ / kplErgonomisessa wiz-kuulakärkikynässä on mekanismi ja läpinäkyvä runko. musteen värinen painomekanismi auttaa valitsemaan oikean kynän. pakkauksessa on 50 kynää. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. myyntierä: 1 / 20.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic clic m10 mekanismilla 0,32mm sininen
Hinta 0,71€ / kplBic clic m10 -kuulakärkikynän rungossa on kätevä painomekanismi. kynän näkyvän mustesäiliön sininen muste on arkistokelpoista (vtt). medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32mm. myyntierä: 1 pkt ( 50 kpl) / 50 pkt.
VarastossaTarkastele
-
+




