Kuulakärkikynä Bic atlantis clic mekanismilla 0,32mm musta, 1 kpl=36 kynää hinta 59,33€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
59,33€ / kpl
59,33€ / kpl
-
+
Kuulakärkikynä verkkokaupastamme hintaan 59,33 €
Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. kynän kuminen otepinta ja painonuppi ovat musteen värisiä. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium- kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32mm. myyntierä 1 pkt (30 kpl + 6 kaupan päälle) / 36 pkt.Kuulakärkikynä Bic atlantis clic mekanismilla 0,32mm musta, 1 kpl=36 kynää on tasokas toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulakärkikynä Bic atlantis clic mekanismilla 0,32mm musta, 1 tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123344532 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa kuulakärkikyniä | 36 |
| Riittävyys | 1800 m |
| Runko | Läpikuultava |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 920287 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynä mekanismilla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Kajaani, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Laadukkaat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulakärkikynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 6598915 kuulakärkikynä nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulakärkikyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Bic softfeel clic grip mekanismilla 0,32mm sininen
Hinta 1,12€ / kplMekanismilla varustetun bic softfeel clic grip -kuulakärkikynän kumipintainen runko ja kumiote takaavat varman otteen kirjoittamiseen. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 18 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mekanismilla 0,32mm medium sininen
Hinta 1,71€ / kplPainomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen käsittelemisestä miellyttävää. voit kirjoittaa kynällä jopa 1,8 km. riittoisan musteen ansiosta ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis clic mekanismilla 0,32mm sininen, 1 kpl=36 kynää
Hinta 60€ / kplSäästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. kynän kuminen otepinta ja painonuppi ovat ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mekanismilla 0,32mm medium punainen
Hinta 1,71€ / kplPainomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen käsittelemisestä miellyttävää. voit kirjoittaa kynällä jopa 1,8 km. riittoisan musteen ansiosta ...
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic softfeel clic grip mekanismilla 0,32mm musta
Hinta 1,12€ / kplMekanismilla varustetun bic softfeel clic grip -kuulakärkikynän kumipintainen runko ja kumiote takaavat varman otteen kirjoittamiseen. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 18 pkt.
VarastossaVertaa
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic atlantis mekanismilla 0,32mm medium musta
Hinta 1,74€ / kplPainomekanismilla varustetun bic atlantis -kuulakärkikynän erittäin juokseva muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. ergonomisen kynän kuminen otepinta tekee sen käsittelemisestä miellyttävää. voit kirjoittaa kynällä jopa 1,8 km. riittoisan musteen ansiosta ...
VarastossaVertaa
-
+




