Kuulamustekynä Uni-ball powertank sn-220 mekanismilla 0,4mm, musta hinta 5,31€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
5,31€ / kpl
5,31€ / kpl
-
+
Kuulamustekynä huokeaan hintaan 5,31 €
Kuulamustekynä Uni-ball powertank sn-220 mekanismilla 0,4mm, musta on tasokas kirjoitusväline, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Kuulamustekynä Uni-ball powertank sn-220 mekanismilla 0,4mm, tuotetiedot
| EAN-koodi | 4902778929926 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa kuulamustekyniä | 1 |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Musta, Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 768184000 |
| Viiva | 0.4mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
|---|---|
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 55 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynä mekanismilla tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa kuulamustekynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Jyväskylä, Lahti, Rovaniemi... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Korkealaatuiset konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki kuulamustekynät toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain toimistotarvikkeet rekisteröitymättä ostoksiisi ja lähetä!Tilaa 2815692 kuulamustekynä netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia kuulamustekyniä ja toimistotarvikkeita
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid ink 0,5mm sininen
Hinta 0,78€ / kplLyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid ink 0,5mm musta
Hinta 0,78€ / kplLyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Lyreco liquid ink 0,5mm punainen
Hinta 0,72€ / kplLyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Lyreco liquid ink 0,5mm vihreä
Hinta 0,64€ / kplLyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan musteen määrän. kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 60 pkt.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Uni-ball eye ub-150 rop m 0,5 mm sininen
Hinta 3,76€ / kplUni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä. Uni-Ball-kuulamustekynä on sininen väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäinen muste tarjoaa monipuolisen ja laadukkaan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulamustekynä Uni-ball eye ub-157 rop m 0,7 mm musta
Hinta 3,76€ / kplUni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä. Uni-Ball-kuulamustekynä on musta väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäisen musteen juokseva koostumus mahdollistaa tasaisen ja sulavan ...VarastossaTarkastele
-
+




