Työpöytävalaisin Unilux lumino led , musta hinta 320€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
320€ / kpl
320€ / kpl
-
+
Työpöytävalaisin huokeaan hintaan 320,00 €
Työpöytävalaisin Unilux lumino led , musta on laadukas toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Työpöytävalaisin Unilux lumino led , musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3595560042272 |
|---|---|
| ENEC-sertifikaatti | Ei ole |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Enimmäiskorkeus | 90 cm |
| Himmennin | On |
| Kanta | Integrated LED |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 20000 h |
| Teho (Wattia) | 24 W |
| Tekniikka | LED |
| Työpöytävalaisimen mitta | Paino: 2450 g |
| Valmistajan tuotenumero | 400202310 |
| Valmistusmateriaali | Metalli, Silicone |
| Valon värilämpötila | 3000 K, 4000 K, 5000 K, 6500 K |
| Valoteho (lm) | 2543 lumenia |
| Varsi säädettävä | On |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä työpöytävalaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Pöytävalaisin ja LED-valaisin tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa työpöytävalaisimen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Kajaani, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Loistavat toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki työpöytävalaisimet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 21120781 työpöytävalaisin netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia työpöytävalaisimia ja toimistotarvikkeita
-
Työpöytävalaisin Unilux omega led , valkoinen
Hinta 189,10€ / kplTyöpöytävalaisin Unilux omega led , valkoinen on korkealaatuinen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
VarastossaVertaa
-
+




