Työpöytävalaisin Unilux omega led , valkoinen hinta 189,10€
8 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
189,10€ / kpl
189,10€ / kpl
-
+
Työpöytävalaisin säästöhintaan 189,10 €
Työpöytävalaisin Unilux omega led , valkoinen on korkealaatuinen toimistotuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Työpöytävalaisin Unilux omega led , valkoinen tuotetiedot
| EAN-koodi | 3595560042449 |
|---|---|
| ENEC-sertifikaatti | Ei ole |
| Energiatehokkuusluokka | C |
| Enimmäiskorkeus | 43.5 cm |
| Himmennin | On |
| Kanta | Integrated LED |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 30000 h |
| Teho (Wattia) | 12 W |
| Tekniikka | LED |
| Työpöytävalaisimen mitta | Paino: 1750 g |
| Valmistajan tuotenumero | 400202316 |
| Valmistusmateriaali | ABS-muovia |
| Valon värilämpötila | 4000 K |
| Valoteho (lm) | 1976 lumenia |
| Varsi säädettävä | On |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä työpöytävalaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Pöytävalaisin ja LED-valaisin tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa työpöytävalaisimen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden nettikauppa
Loistavat konttoritarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki työpöytävalaisimet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 21120792 työpöytävalaisin nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia työpöytävalaisimia ja toimistotarvikkeita
-
Työpöytävalaisin Unilux lumino led , musta
Hinta 320€ / kplTyöpöytävalaisin Unilux lumino led , musta on laadukas toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
VarastossaVertaa
-
+




