Teline Fellowes 138867 tietokoneen hopea hinta 36,15€
5 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
36,15€ / kpl
36,15€ / kpl
-
+
Teline säästöhintaan 36,15 €
Teline Fellowes 138867 tietokoneen hopea on mainio toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Teline Fellowes 138867 tietokoneen hopea tuotetiedot
| Asennus | Pöytämalli |
|---|---|
| EAN-koodi | 43859808205 |
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kantavuus | 5 kg |
| Näytön koko (max.) | 15 " |
| Telineen mitat | Korkeus: 22.50 cm Leveys: 239 mm Paino: 0.36 kg Pituus: 23.90 ft Syvyys: 1.60 cm |
| Valmistajan tuotenumero | 100138867 |
| Valmistusmateriaali | Alumiinia |
| Väri | Hopea |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä teline on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| Cradle to Cradle (Kehdosta kehtoon) sertifiointi | N/A |
|---|---|
| FIRA sertifikaatti | Kyllä |
| FSC Luokitus | N/A |
| GRS sertifikaatti (Global Recycled Standard) | N/A |
| Helposti säädettävä | Kyllä |
| Käyttäjä voi säätää | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Selkeät ohjeet | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 93 |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Selailuteline Tarifold tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa telineen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja telineet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Helppoa – lisää vain konttoritarvikkeet rekisteröitymättä koriin ja lähetä!Tilaa 21091175 teline netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia telineitä ja toimistotarvikkeita
-
Teline GetUpBoard Rack 6 x Gymba-aktivointilaudalle
Hinta 84,16€ / KPLGetUpBoard Rack -telineessä säilytät kätevästi kuusi Gymba-aktivointilautaa. Teline on omiaan toimistolle, jossa aktivointilaudat on yhteiskäytössä. 100-prosenttisesti kotimainen teline on valmistettu suomalaisesta koivuvanerista ja laminoitu yhdeltä puolelta harmaaksi ja toiselta ...VarastossaVertaa
-
+
-
Teline Kannettavan Trust zeff 25482
Hinta 48,20€ / kplTeline Kannettavan Trust zeff 25482 on hyvä toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Teline Fellowes 138868 tietokoneen musta
Hinta 36,15€ / kplTeline Fellowes 138868 tietokoneen musta on loistava toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Tiedäthän, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
VarastossaVertaa
-
+
-
Tesa talouspaperiteline valkoinen 26,5 x 14,5 x 6 cm
Hinta 33,02€ / kplTesa talouspaperiteline valkoinen 26,5 x 14,5 x 6 cm on upea toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+




