Teline Fellowes 138868 tietokoneen musta hinta 36,15€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
36,15€ / kpl
36,15€ / kpl
-
+
Teline verkkokaupastamme hintaan 36,15 €
Teline Fellowes 138868 tietokoneen musta on loistava toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Tiedäthän, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Teline Fellowes 138868 tietokoneen musta tuotetiedot
| Asennus | Pöytämalli |
|---|---|
| EAN-koodi | 43859808212 |
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kantavuus | 5 kg |
| Näytön koko (max.) | 15 " |
| Telineen mitat | Korkeus: 22.50 cm Leveys: 23.90 cm Paino: 0.36 kg Pituus: 23.90 cm Syvyys: 1.60 cm |
| Valmistajan tuotenumero | 100138868 |
| Valmistusmateriaali | Alumiinia |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä teline on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
| Cradle to Cradle (Kehdosta kehtoon) sertifiointi | N/A |
|---|---|
| FIRA sertifikaatti | Kyllä |
| FSC Luokitus | N/A |
| GRS sertifikaatti (Global Recycled Standard) | N/A |
| Helposti säädettävä | Kyllä |
| Käyttäjä voi säätää | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Selkeät ohjeet | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 93 |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Selailuteline Tarifold tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa telineen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Lahti, Mikkeli, Espoo... eli kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Hyvät toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki telineet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 21091164 teline netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia telineitä ja toimistotarvikkeita
-
Teline GetUpBoard Rack 6 x Gymba-aktivointilaudalle
Hinta 84,16€ / KPLGetUpBoard Rack -telineessä säilytät kätevästi kuusi Gymba-aktivointilautaa. Teline on omiaan toimistolle, jossa aktivointilaudat on yhteiskäytössä. 100-prosenttisesti kotimainen teline on valmistettu suomalaisesta koivuvanerista ja laminoitu yhdeltä puolelta harmaaksi ja toiselta ...VarastossaVertaa
-
+
-
Teline Kannettavan Trust zeff 25482
Hinta 48,20€ / kplTeline Kannettavan Trust zeff 25482 on hyvä toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää.Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+
-
Teline Fellowes 138867 tietokoneen hopea
Hinta 36,15€ / kplTeline Fellowes 138867 tietokoneen hopea on mainio toimistotarvike, jonka toimituksen kesto on verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
VarastossaVertaa
-
+
-
Tesa talouspaperiteline valkoinen 26,5 x 14,5 x 6 cm
Hinta 33,02€ / kplTesa talouspaperiteline valkoinen 26,5 x 14,5 x 6 cm on upea toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää.Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.VarastossaVertaa
-
+




