Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd hinta 8096€
5 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
8096€ / kpl
8096€ / kpl
-
+
Laserprojektori meiltä hintaan 8096,00 €
Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd on korkealaatuinen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että Toimitus on ilmainen kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €. Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd tuotetiedot
| Kaiuttimet | On |
|---|---|
| Kauko-ohjain | On |
| Kontrastisuhde | 5000000:1 |
| Kuvasuhde | 16:9, 16:10 |
| Lampunkesto normaalitilassa | 40000 h |
| Langaton käyttö | On |
| Maksimiresoluutio | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Melutaso | 36 dB |
| Portit | HDMI, USB tyyppi A, 3,5 mm kuulokeliitäntä, VGA |
| Projisointietäisyys (max.) | 0.38 m |
| Projisointietäisyys (min.) | 0.01 m |
| Tekniikka | DLP |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 139 mm Leveys: 530 mm Paino: 11.9 kg Syvyys: 470 mm |
| Valmistajan tuotenumero | 432685 |
| Valoteho (lm) | 6500 lumenia |
| Zoomi | Kiinteä |
Videotykki ja valkokangas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere, Jyväskylä... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.Huomaa, että Toimitus on rahtivapaa kaikilla verkkokaupan ostoksilla, joiden hinta on yli 140 €.
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden verkkokauppa
Hyvät toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen verkkokauppamme on edullinen, helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti halpaan hintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 20841546 laserprojektori nettikaupasta!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Laserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga
Hinta 1998€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga on korkeatasoinen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga
Hinta 2191€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga on korkealaatuinen toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga
Hinta 3197€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga on mainio laite, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga
Hinta 3020€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga on korkealaatuinen laite, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga
Hinta 4478€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga on loistava toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga
Hinta 7973€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga on hyvä toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+




