Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga hinta 3020€
7 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
3020€ / kpl
3020€ / kpl
-
+
Laserprojektori edulliseen hintaan 3020,00 €
Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga on korkealaatuinen laite, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga tuotetiedot
| Kaiutinteho | 16 W |
|---|---|
| Kaiuttimet | On |
| Kauko-ohjain | On |
| Kontrastisuhde | 5,000,000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Maksimiresoluutio | WUXGA (1920 x 1200) |
| Melutaso | 37 dB |
| Portit | HDMI, RCA, 3,5 mm kuulokeliitäntä, USB tyyppi A, USB tyyppi B, RJ45 |
| Projisointietäisyys (max.) | 12.88 m |
| Projisointietäisyys (min.) | 0.77 m |
| Tekniikka | 3LCD |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 116 mm Leveys: 390 mm Paino: 5.2 kg Syvyys: 294 mm |
| Valmistajan tuotenumero | 432675 |
| Valoteho (lm) | 5200 lumenia |
| Zoomi | 1.6 |
Videotykki ja valkokangas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina rahtivapaasti!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 20841524 laserprojektori netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Laserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga
Hinta 1998€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga on korkealaatuinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd
Hinta 8096€ / kplLaserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd on tasokas laite, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga
Hinta 2191€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga on korkeatasoinen toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga
Hinta 3197€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga on hyvälaatuinen laite, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga
Hinta 4478€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga on korkealaatuinen toimistotuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga
Hinta 7973€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga on upea toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+




