Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga hinta 3197€
6 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
3197€ / kpl
3197€ / kpl
-
+
Laserprojektori alhaiseen hintaan 3197,00 €
Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga on tasokas toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga tuotetiedot
| Kaiutinteho | 16 W |
|---|---|
| Kaiuttimet | On |
| Kauko-ohjain | On |
| Kontrastisuhde | 5,000,000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Maksimiresoluutio | WUXGA (1920 x 1200) |
| Melutaso | 37 dB |
| Portit | HDMI, RCA, 3,5 mm kuulokeliitäntä, USB tyyppi A, USB tyyppi B, RJ45 |
| Projisointietäisyys (max.) | 14.68 m |
| Projisointietäisyys (min.) | 0.51 m |
| Tekniikka | 3LCD |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 132 mm Leveys: 390 mm Paino: 5.5 kg Syvyys: 319 mm |
| Valmistajan tuotenumero | 432679 |
| Valoteho (lm) | 4500 lumenia |
Videotykki ja valkokangas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.Tiedäthän, että rahtivapaa toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla!
Edullinen ja kätevä toimistotarvikkeiden verkkokauppa
Korkealaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 20841535 laserprojektori netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Laserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga
Hinta 1998€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga on loistava toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd
Hinta 8096€ / kplLaserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd on upea toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että hinnaltaan yli 140 € verkkokauppatilaus toimitetaan aina ilmaiseksi! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga
Hinta 2191€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga on loistava toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Tiedäthän, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga
Hinta 3020€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga on mainio toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga
Hinta 4478€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga on mainio toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga
Hinta 7973€ / kplLaserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga on upea toimistotarvike, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Huomaa, että ilmainen toimitus on kaikilla yli 140 € hintaisilla tilauksilla! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.TilaustuoteVertaa
-
+




