Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga hinta 7973€
4 arviota
Hinta: alv 0% | 25.5%
7973€ / kpl
7973€ / kpl
-
+
Laserprojektori halpaan hintaan 7973,00 €
Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga on upea toimistotarvike, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (1-2 viikkoa).Muistathan, että toimitus on ilmainen yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille! Meiltä voit tilata laskulla ja ilman rekisteröitymistä.
Laserprojektori Ricoh pj wul6680 dlp wuxga tuotetiedot
| Kaiutinteho | 10 W |
|---|---|
| Kaiuttimet | On |
| Kauko-ohjain | On |
| Kontrastisuhde | 3,380,000:1 |
| Kuvasuhde | 16:10 |
| Maksimiresoluutio | WUXGA (1920 x 1200) |
| Melutaso | 34 dB |
| Portit | HDMI, BNC, 3,5 mm kuulokeliitäntä, RJ45 |
| Projisointietäisyys (max.) | 13 m |
| Projisointietäisyys (min.) | 0.78 m |
| Tekniikka | DLP |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 150 mm Leveys: 486 mm Paino: 13.5 /10e Syvyys: 376 mm |
| Valmistajan tuotenumero | 432669 |
| Valoteho (lm) | 8500 lumenia |
| Zoomi | 1.6 |
Videotykki ja valkokangas tuotteiden toimitustiedot
Proficientin hyvään palveluun kuuluu kuljetus toimitusosoitteeseen. Kaikki toimistotarvikkeemme ovat kuljetusvakuutettuja. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Kajaani, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.Muistathan, että toimitus on rahtivapaa yli 140 € hintaisille verkkokauppa ostoksille!
Edullinen ja kätevä konttoritarvikkeiden nettikauppa
Hyvälaatuiset toimistotarvikkeet yrityksille, yhdistyksille, valtion ja kuntien toimipaikoille. Kotimainen, edullinen nettikauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan halpaan hintaan nopeasti. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!Tilaa 20841499 laserprojektori netistä!
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Laserprojektori Ricoh pj wxl5860 dlp wxga
Hinta 1998€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj uhl3660 dlp 4k uhd
Hinta 8096€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5860 dlp wuxga
Hinta 2191€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a40st 3lcd wuxga
Hinta 3197€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul5a50 3lcd wuxga
Hinta 3020€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Laserprojektori Ricoh pj wul6670 dlp wuxga
Hinta 4478€ / kplAvoin ja suljettu nidonta (käännettävä alasin). Ergonominen nitoja (ergonomisesti suunniteltu otepinta). Nidontakapasiteetti 20 arkkia (noin 2 mm). Nitoo enintään 6,6 cm paperin reunasta (nidontasyvyys 66 mm). Niitti eli nitomanasta 24/6 ja 26/6. Niittien täyttö nitojan ...TilaustuoteTarkastele
-
+




